Bio

Všechny vás zdravím, vítejte na mých oficiálních stránkách. Jmenuji se Olinka Rumlová, je mi 19 let a jsem z Prahy. Odmalička mě to táhlo k hudbě a v 9 letech jsem poprvé zazpívala na jedné malé akci. Od té doby jsem mikrofon nepustila z ruky. Ve 12 letech jsem začala zpívat pro Nadační fond Šťastná hvězda. Jsem ráda, že pro tuto nadaci můžu stále zpívat, ráda dělám radost ostatním. V 15 letech jsem začala studovat na Mezinárodní konzervatoři.

Kromě studia konzervatoře navštěvuji také hodiny zpěvu u Petry Slaninové. Mám za sebou spoustu koncertů a vystoupení. Zpěv je můj život a miluji to. Zpívám v hudebním žánru pop nejenom převzaté skladby, ale i své vlastní.

V říjnu 2023 jsem měla tu čest vystoupit na Galakoncertu ke 105. výročí ČSR, kde jsem zazpívala píseň od Hany Zagorové „Maluj zase obrázky“. Byl to pro mě neskutečný zážitek a ráda na to vzpomínám.

Vystupuji na různých akcích, jako jsou plesy, společenské akce, festivaly, městské slavnosti, rozsvícení vánočního stromu, vánoční trhy, soukromé akce.

Oli Rumlová